As Kylie Jenner nuk i shpëton Valdrin Sahitit, miliarderja vishet me fustanin e dizajnerit të njohur (VIDEO)

By

Kylie Jenner ka zgjedhur dizajnerin e njohur kosovar, Valdrin Sahitin për njërin nga fustanet që ka veshur në videon promovuese të linjës së re për foshnjet.

Kylie Baby tashmë është gati dhe do të jetë së shpejti në treg.

Në videon që shihni më poshtë, Kylie e veshur me fustanin me xixa është punim i Valdrinit.

Ky i fundit përveç saj, ka arritur të veshë edhe yje të tjera në botë duke shënuar për vete suksese të njëpasnjëshme./Prive.al

https://www.instagram.com/p/CUNuoZHjIVM/?utm_medium=copy_link

 

Artikuj të ngjashëm