Nis numërimi prapa për këngën e Lumi B (VIDEO)

By

Kënga e re e Lumi B është gati.

Projekti me titull ‘Pse m’le’ i prodhuar nga Redbox, lëshohet të mërkurën bashkë me videoklip.

Videoja e mëposhtme, përveç këtij lajmi, përmban të pathënat e kësaj jave.

Gjiko dhe Elita, Kënga Magjike, Lumi B dhe disa të tjera.

Për më shumë klikoni videon dhe kuptoni detajet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm