A e dini se cila bukuroshe është gruaja e aktorit Fisnik Ademi ?!

By

Me vite të tëra, ai na ka shoqëruar në role të ndryshme në shumë seriale e filma.

Megjithëse mjaft popullor dhe i pëlqyer, aktori Fisnik Ademi nuk ka zënë shumë vend në media për jetën private të tij dhe familjen.

Aktori ka një martesë të konsoliduar ndër vite me modelen Dhurata Lipovica e si fryt i kësaj dashurie në jetë kanë ardhur edhe dy djem.

Më poshtë ju sjellim disa foto të portretit familjar të aktorit. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm