A është Melinda në lidhje ? (VIDEO

By

Pas një kohe të gjatë pa dalë në intervista, Melinda u rikthye në Prive.

Reperja e cila disa javë më parë lansoi duetin me Gjikon ‘X5’, pati shumë gjëra për të thënë.

A është ajo në lidhje dhe a ka rivalë?

Shumë gjëra rreth saj i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm