Rina Balaj dhe Sin Boy publikojnë një tjetër bashkëpunim

By

Të rejat muzikore nga çifti i përfolur, nuk duket se kanë të ndalur.

Tashmë këta dy artistë kanë publikuar duetin “Tokyo”, të cilin këtë herë e sollën vetëm në versionin audio.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Tokyo”, kënga më e re nga Rina Balaj dhe Sin Boy. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm