A është kjo fotografia më e bukur e Norës me Robertin?

By

Si çift, janë tejet atraktivë dhe duket se janë bërë për njëri tjetrin.

Kanë pothuajse një dekadë që janë bashkë, 3 vjet të martuar dhe tashmë janë prindër të një vajze të mrekullueshme, që mbanë emrin Renee.

Shpesh i shohim bashkë në publik, por ën imazhin e fundit që Nora Istrefi ka publikuar në profilin e saj në Instagram me bashkëshortin Robert Berisha, ata duken më elegantë se asnjëherë më parë.

Kjo fotografi është realizuar në dasmën e menaxherit të label’it Baba Stars, Dekorim Sahitit, në njërin nga hotelet e Prishtinës.

Në këtë imazh, krah njëri tjetrit ata duken tejet të lumtur. /Prive.al

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Artikuj të ngjashëm