Reperi kosovar publikon imazhin më të bukur me të birin

By

Për të ai është dielli dhe hëna.

Kështu të paktën thotë sa herë publikon një fotografi të të birit reperi kosovar Vig Poppa.

Vogëlushi i tij një vjeçar, Domi, është i vetmi fëmijë që ai ka nga martesa e tij. Në jetën e reperit, Domi zë një vend të posaçëm pavarësisht angazhimeve që ai ka.

Se babë e bir kanë një lidhje tejet të veçantë, e dëshmon edhe fotografia e fundit që Vig ka publikuar në profilin e tij në Instagram.

Domi ka zënë gjumë në krahun e reperit, ndërsa ky moment kaq i vecantë, është shkrepur në një fotografi nga dikush që po i shihte.

“Të dua djalosh”, ka shkruar Vig Poppa. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm