A është fejuar Kresha? Prive.al zbulon të vërtetën

By

Ditën e sotme në median online qarkulloi lajmi se reperi MC Kresha është fejuar dhe do të martohet në muajin Tetor.

Një zhvillim i tillë erdhi si befasi sepse ka kohë prej kur Kresha është lakuar për jetën private të cilën ka dashur ta mbajë të fshehtë.

Por, cila është e vërteta?

Prive.al ka arritur të kuptojë se mbase mund të ketë të reja në jetën e reperit mirëpo lajmet që kanë qarkulluar sot janë të pavërteta.

‘Kresha as nuk është fejuar e as nuk do të martohet në Tetor. Në të ardhmen e afërt nuk e ka në plan ta hedhë një hap të tillë’ – ka deklaruar ky burim për portalin tonë.

Kurdo që të ketë të reja në këtë drejtim, ne do sigurohemi që t’ua themi, si gjithmonë, të parët e më të saktët. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm