Rozana Radi zbulon bashkëpunimin që po vjen së shpejti (FOTO)

By

Pas një kohe të gjatë pa projekte muzikore, Rozana Radi po rikthehet.

Këngëtarja e cila është e fokusuar në biznesin e saj privat, ka realizuar këngë me Stine dhe këtë e zbuloi përmes Instagramit.

Ajo ndau disa fotografi nga xhirimet ku shihet një numër i madh njerëzish që kanë marrë pjesë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm