Publikohet bashkëpunimi mes Ledrit dhe Mc Kreshës (VIDEO)

By

Ledri Vula dhe Mc Kresha kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri që titullohet gjiganta.

Kënga e shoqëruar me një videoklip interesante tashmë është në YouTube dhe ju mund ta dëgjoni të plotë.

Tekstin e ka shkruar LEdri, ndërkaq muzikën e punuan Butrint Buçinca dhe Duja.

Artikuj të ngjashëm