A është Capital T në një romancë dashurie me Adrola Dushin?

By

Reperi Capital T dhe modelja Adrola Dushi vazhdojnë të komentohen pafund për një romancë të mundshme mes tyre.

Spekulimet se ata janë në një lidhje dashurie kanë nisur kohë më parë, por raporti mes dyshes është riaktivizuar së fundmi marrë shkas komentet e tyre tek njëri-tjetri në mediat sociale.

Si përherë Prive ua vë pikën pikëpyetjeve të juaja – pra, a janë bashkë Capital T me Adrola Dushin?

Këtë e kuptoni përmes materialit në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm