Stresi flet sërish për Kejsin

By

Stresi ka folur me Andin dhe Gresën për Kejsin, ish-bashkëshorten e tij.

Ai u tregoi atyre se ajo i kishte dhënë ide të ndryshme sa i përket karrierës së tij në muzikë.

“Më ka dhënë ide, në koncerte vinte”, ka thënë Stresi.

Artikuj të ngjashëm