Një fëmijë për dreq, zbulohet çfarë i kishte bërë Zanfina Ismaili motrës kur ishte e vogël!

By

Ju kujtohet kënga e saj e parë: “Dreq i vogël simpatik”?

Ajo e tillë paska qenë dhe kënga po fliste krejt të vërtetën. Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili, pavarësisht dashurisë së madhe që ka për motrat, nuk është se ndonjëherë nuk i ka sulmuar edhe fizikisht.

Këngëtarja ka qenë një fëmijë i prapë dhe këtë sapo na e zbuloi motra e saj më e madhe Ema, e cila për ndjekësit e saj në Instagram ka treguar se çfarë i kishte bërë Zanfina kur ishin të vogla.

“Pjesa më e bukur e jetës sime është fëmijëria. Momenti më i veçantë është kur më ka grith Zanfina njëherë në fyt”, ka thënë Ema, duke shtuar më pas edhe ca të qeshura.

“Ma more fytyrën”, i thotë Zanfina, që e ka ripostuar në llogarinë e saj rrëfimin e së motrës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm