A është Bota e vetmja Botë në Kosovë? (VIDEO)

By

Elita Rudi dhe Gjiko pak ditë më parë u bënë prindër për herë të dytë.

Ata mirëpriten në jetë një vajzë të cilës vendosën t’ia lënë emrin Bota. Emri i të voglës u komentua shumë në rrjete sociale.

Në profiling e Elitës dhe reperit pati prej atyre që thanë: “Ku e gjete këtë emër?”.

Por a është Bota e vetmja Botë në Kosovë?

Jo!

Një vogëlushe tjetër quhet Bota. Në profilin e fotografit të njohur Norik Uka mund të shihni imazhe nga më të ndryshmet.

Gjatë vitit 2019 ai fotografoi një vazjë e cila quhet Bota e të cilën ju mund ta shihni më poshtë./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Norik Uka (@norikuka)

Artikuj të ngjashëm