A e zëvendësoi Isaac Dua Lipën me këtë vajzë?!

By

Pa u mbushur një muaj nga zbulimi i lajmit nga Prive.al për ndarjen e çiftit Dua Lipa dhe Isaac Carew kanë nisur dyshimet e para për lidhje të reja.

Një postim i britanikut që e shfaq atë shumë të afërt përkrah një vajze ka bërë që menjëherë fansat të hedhin hipotezat e para për një lidhje.

Fotoja me Gizzi Erskinen është shkrepur në një restorant ku dyshja kanë festuar ditëlindjen e Isaac.

Nuk dihet saktë e vërteta mbi relacionin mes dyshes por ajo që mund të thuhet me siguri është fakti që të paktën profesioni i shefave të kuzhinës është ai që po i bashkon dyshen që i janë rikthyer njëri-tjetrit pas një kohe të kaluar në distancë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm