Cilës këngëtare iu zhvesh para syve Genc Prelvukaj?

By

Genc Prelvukaj nga Etnon bashkë me Milotin dy ditë më parë kanë nisur një tur koncertesh përtej oqeanit.

Në këtë cikël të koncerteve, dyshja e grupit të njohur nuk janë vetëm por me një tjetër duo.

Fjala është për motrat Koçi, Greta dhe Eni që gjithashtu po shoqërojnë +Gencin e Milotin në mbrëmjet muzikore për shqiptarët përtej oqeanit.

E duket se kimia mes artistëve është aq e mirë saqë Genci t’i zhvishet para syve kolegës së tij, Enit.

Këtë e ka bërë me qëllim që kjo e fundit të mos ketë ftohtë duke i dhuruar maicën e tij.

Ky gjest i ka pëlqyer mjaft Enit e cila në videon e ndarë, kolegun e saj e quan një gjentëlmen të vërtetë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm