DJ shqiptar po bëhet baba për herë të parë

By

Prej kohësh, Dj Sardi është në një lidhje të bukur dashurie. Tani gjithçka po bëhet edhe më e bukur.

Së fundmi, raportohet se artisti shqiptar dhe partnerja e tij, Jonisa janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Pas lidhjes së tyre të gjatë, familja duket se po plotësohet dhe fëmija i parë është duke ardhur.

Burime për Iconstyle.al e kanë bërë të ditur lajmin, ndërsa ende nuk dihet se në çfarë muaji të pritjes së ëmbël është Jonisa dhe cila është gjinia e bebit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm