15 vjeçe dhe Miss Shqipëria: Çiljeta kthehet prapa në kohë (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, fillimisht u bë e njohur falë bukurisë së saj.

Në vitin 2000 bukuroshja fitoi edhe kontestin e bukurisë shqiptare, Miss Shqipëria, teksa atë botë ajo ishte vetëm 15 vjeçe.

E pikërisht për këtë kohë, Çili duket se u ndie nostalgji sot teksa shpalosi një fotografi nga eventi i bukurisë i mbajtur vite më parë.

Flokët natyrale, vetullat e pahequra, ishin vetëm disa nga detajet të cilat e karakterizonin bukruoshen e cila falë paraqitjes së saj nisi një ëndërr e cila edhe sot e kësaj dite po vazhdon të shijohet. /Prive.al/

Insta-image-78

Artikuj të ngjashëm