Ermal Fejzullahu zbulon momentin e tij më të sikletshëm (VIDEO)

By

Ermal Fejzullahu zbuloi disa gjëra interesante rreth jetës së tij.

Në rubrikën “Çitja pikën” të emisionit PRIVE, këngëtari tregoi momentin e tij më të sikletshëm, me kë s’do rrinte në një dhomë, dhe çfarë nuk i pëlqen tek vetja.

Përveç këtyre, Ermali tregoi edhe cili ka qenë bashkëpunimi i tij më i mirë dhe me kë e festoi suksesin e parë.

Të gjitha përgjigjjet ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm