Me kë është Fjolla Morina në Parisin romantik ?!

By

Fjolla Morina kohëve të fundit ka qenë konstant në lëvizje. Pas kthimit nga Amerika, ku lindi vajzën Alayah ajo nuk qëndroi shumë në Prishtinë dhe vizitoi vëllaun në Gjermani përsëri bashkë me vajzën.

Por tani, Fjolla ka marrë rrugë e vetme drejt kryeqytytetit francez nga ku ka postuar një foto në Snapchat në krahët e një mashkulli që nuk dihet se kush është.

Megjithatë, turin në Evropë duket se këngëtarja po e shijon në maksimum sepse po tregon lumturinë e saj përmes imazheve të postuara.

Ndryshe, Fjolla nuk është përfolur për një lidhje të mundshme që prej ndarjes nga babai i vajzës së dytë, me të cilin madje pati edhe një sherr në një prej qendrave tregtare të Prishtinës. /Prive.al/

fjollaidashuri

Artikuj të ngjashëm