A e ka provuar seksin në treshe Vesel Kurtishaj ?!

By

Ndër ‘asetet’ e vlefshme konsiderohet të jetë edhe bukuria të pakten kështu reflekton fituesi i dy çmimeve të rendesishme si edicioni i tetë i “Big Brother” dhe spektaklit “Dance with me”.

Ndoshta e kuptuat, fjalë është për 23 vjeçarin Vesel Kurtishaj.

Ai ishte protagonist i radhës në rubriken Kutia në emisionin NIN të Klan Kosova.

Ashtu si shumë ftyra tjera publike edhe Veseli tregoje se a ka provuar seks në treshe.

Shikoni përgjigjen e tij në videon e mëposhtme:

Artikuj të ngjashëm