Roberti tregon se çka do bënte nëse do tradhëtohej nga Nora!

By

Ai ka imazhin tipik mashkullor në fizikun dhe sjelljen por Robert Berisha duket se brenda vetës përmban si çdo njeri tjetër edhe aspektin e ndjeshmërisë.

Besoni ose jo, Roberti është në gjendje ta falë tradhëtinë.Këtë këngëtari e deklaroi në emisionin Prive si protagonist i intervistës 60 sekondëshe.

I pyetur nga gazetarja Maki Bajrami se a do e falte tradhëtinë, ai u shpreh se një njeri i madh fal të tjerët.

Intervistën e plotë ku reperi mes tjerash flet edhe për relacionin me Norën, arsyet e grindjes e planet e të bërit sërish prind mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm