U bë baba për herë të parë Shpat Kasapi vjen me një rrëfim ekskluziv

By

Shpat Kasapi vjen me një rrëfim ekskluziv për Prive pasi u bë baba.

Ai do të na tregojë emocionet e para dhe shumë të pathëna sonte në Prive nga ora 22:00 në Klan Kosova.

Edhe këtë të premte Prive vjen me  një edicion përplot materiale ekskluzive.

Cili çift i njohur i estradës i dha fund përfundimisht lidhjes?

Fiona Gllavica vjen në një intervistë pas disa kohësh ndërkaq Graniti na tregon se si po ecën raporti me FIfin jashtë.

Këto e shumë të tjera ndiqni në Prive nga ora 22:00 në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm