Cili këngëtar i njohur është në këtë fotografi ?!

By

“Ethet e së premtes mbrëma”, ishte spektakli që nxorri shumë talent të rinj , e që sot janë figura të njohura për publikun.

Ndër ta është dhe këngëtari tashme shumë i pëlqyer, Besart Halimi.

Që nga ky spektakel ai ka sjellur shumë projekte e që në kohë të shkurtër u bënë hite në skenen muzikorë shqiptare.

Padyshim që nuk munguan as bashkëpunimet më artist të ndryshëm e që rezultuan të jenë të sukseseshme.

Prive.al ju sjell disa fotografi ekskluzive nga fëmijëria e këngëtarit Halimi, e që dukej simpatik qysh në fëmiri.

Këto fotografi zbukurohen edhe më shumë kur krah tyre shihet familja e Besartit.

Së fundi ai ka lansuar këngën “Nuk kthehesh ti”, këngë kjo që u prit mirë. Besarti vazhdon të jetë aktiv në mbrëmje të ndryshme muzikore./Prive.al

13819519_10201773249568778_1078285245_n

prive1

13735467_10201773262929112_30978987_n

13819635_10201773253768883_1482167353_n

Artikuj të ngjashëm