A e ka provuar seksin në treshe Baby G ?!

By

Këngëtarja më e re e On Records, Baby G sonte iu përgjigj pyetjeve të rubrikës Kutia në emisionin NIN të Klan Kosova.

Ajo tregoi se ku do kishte dëshirë të jetonte e çka pëlqen tek vetja.

Baby G iu kërkua të zgjedh mes Getinjos dhe Mozzik por a ka provuar ajo marëdhënie në treshe ?!

Videoja e mëposhtme e tregon përgjigjjen e këngëtares.

Artikuj të ngjashëm