A po xhelozon Egzona pas transformimit në pamje të Albatritit?

By

Albatrit Muqiqi u rikthye në intervista dhe e nisi me Prive.

Artisti i njohur shqiptar iu ka përgjigjur plot 25 pyetjeve të emisionit.

Ai zbuloi planet e tij në muzikë, por foli edhe për familjen dhe marrëdhënien me gruan e tij Egzonën.

Mos e humbisni videon më poshtë për të kuptuar shumëçka nga Albatriti.

Artikuj të ngjashëm