Prive Ekskluzive: Kjo është e dashura e Butës

By

Ndonëse reperi nga Ferizaj udhëtoi në vende të botës, dashurinë e gjeti në qytetin ku u rrit, në Ferizaj.

Burime të sigurta për Prive, pohojnë se reperi është në lidhje dashurie që dy vite. Burimi shton më pas, “Dyshja janë në lidhje duke shijuar romancën e tyre por duke ruajtur shumë privatësinë. Vajza nuk ka profil publik si Buta andaj dyshja po marrin kohën e tyre që gjithçka të bëjnë publike.”

Në lojën “Haje ose Thuaje” me Alaudin Hamitin, atij iu kërkua që ta zbulonte edhe emrin e të dashurës së tij, ose të hante diçka të shpifur nga tavolina.

 

Së fundmi ai publikoi një këngë solo të titulluar “Edi Rama” dhe projekti më i fundit vjen në bashkëpunim me reperin nga Ferizaj, Ago që titullohet “Blero”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm