Vajza e Albërisë në super formë (Foto)

By

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e cila ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor ka postuar disa fotografi.

Përpos që duket shumë sexy, Anxhelina duket si një tjetër njeri për shkak të ndryshimit të flokëve dhe grimit që ka përdorur.

Shumë komentues kanë bërë krahasimin e saj me Kim Kardashian e të tjerë kanë reaguar pozitivisht për ndryshimin në këtë set fotografik./Prive.al

https://instagram.com/p/8xXBoCu4_E

 

https://instagram.com/p/8yh6HNu43n

Artikuj të ngjashëm