A e ka lënë Shkenda muzikën?

By

Shkenda Dubova të shtunën në Prive zbuloi më shumë për jetën e saj personale, duke treguar se tani është beqare.

Mirëpo përpos kësaj, Shkenda u pyet edhe për muzikën dhe planet e saj.

Dubova tregoi se ka dy vjet që ka realizuar dy projekte por që biznesi ka bërë që gjërat të mos përfundojnë me kohë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm