JA CILI ËSHTË DISPONIMI I NORA ISTREFIT PAK PARA LINDJES!

By

Këngëtarja Nora Istrefi edhe pak ditë do të lind fëmijën e saj të parë. Përderisa është në fund të shtatëzënisë ajo ka zgjedhur një foto të vjetër për të treguar disponimin e saj.

Në një imazh në plazh dhe me bikini të realizuar kohë më parë ajo ka shkruar ‘disponimi i momentit’.

Gjatë kësaj periudhe Istrefi është shkëputur nga mediat, duke i’u kushtuar plotësisht shtatëtzënisë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm