Don Xhoni në një lidhje të re dashurie?

By

Reperi Don Xhon po vazhdon të jetë goxha aktiv në mediat sociale.

E përmes një storie të publikuar në llogarinë e tij të Instagramit, ai zgjoi dyshimet se mund të jetë në një lidhje të re dashurie.

“Ajo më zgjon nga gjumi ndryshe”, ka shkruar ai pos tjerash.

Kujtojmë se Don Xhon e mban goxha private pjesën e romancave, dhe deri më tani, ka zbuluar vetëm lidhjen që kishte me modelen ruse, Arianën.

Dyshja, Don Xhon e Ariana u panë duke kaluar bashkë, derisa ajo u shfaq edhe në një prej video klipeve të tij.

Artikuj të ngjashëm