A e dëgjuat bashkëpunimin e ri nga Noizy? (VIDEO)

By

Noizy ka publikuar mbrëmë projektin e ri muzikor.

Reperi shqiptar solli me videoklip këngën Big Budz me artistë të huaj.

Ai u bë bashkë me Capo Plaza dhe Krept & Konan, të gjithë goxha të njohur.

Shtypni linkun nëse ende nuk e keni dëgjuar.

https://youtu.be/J5h376QBV5Y

 

 

Artikuj të ngjashëm