“Mëso gjuhën shqipe” – Vesa Smolica i kthehet komentueses pas akuzave për photoshop

By

Një fotografi e fundit në Instagramin e Vesa Smolicës, ka shkaktuar ‘zhurmë’ për këngëtaren.

Një komentuese me profil të rrejshëm, e ka akuzuar atë për photoshop për shkak të madhësisë së këmbës dhe dorës në krahasim me fytyën.

Vesa nuk heshti dhe ia ktheu duke thënë se i duhet të mësojë se si përdoret iPhone Pro Max dhe më pas të akuzojë.

Pas kësaj, komentuesja në fjalë i tha se para se ta mësojë ajo se si përdoret ky telefon, Vesa duhet të mësojë gjuhën shqipe, duke pasuar sërish me përgjigje nga artistja.

Të plotë e gjeni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm