Tre muskëtierët me këngë të shtunën – Flori, Bruno dhe Geti po sjellin këngë

By
Flori e Burno pjesëmarrës në Këngën Magjike dhe të tre s’dolën nga aty pa çmime. Dyshja e famshme e Three Dots Production, ka bërë gati këngën e re të përbashkët dhe ajo siç merr vesh Prive, lansohet të shtunën në bashkëpunim me Getoar Selimin. Flori Mumajesi, Bruno dhe reperi më në zë shqiptar, do të publikojnë këtë të shtune këngën e tyre me videoklip, ndërsa ata edhe më parë kanë sjellë të tilla bashkëpunime që më pas u shndërruan në mega hite. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm