Jennifer Lopez ka gjetur një mënyrë të re për të veshur fustanin ikonik ‘Versace’

By

Në Grammy në vitin 2000 Jennifer Lopez shokoi tapetin e kuq me fustanin e gjelbër Versace, fustan i cili tani konsiderohet si një nga fustanet me të bukura të të gjitha kohërave.

Image result for jennifer lopez grammy 2000

Tani këngëtarja ka rizbuluar veshjen duke e bërë atë më të përditshme.

Ajo u pa në Miami e veshur me pantallona dhe këmishë me të njëjtat paterna. Edhe çanta e vogël gjithashtu u frymëzua nga fustani ikonik. Jennifer e kompletoi veshjen me një palë atlete të bardha Versace dhe syze me shkëlqim të gjelbër.

Jennifer Lopez gjen një tjetër mënyrë për të

 

 

Artikuj të ngjashëm