A e dëgjuat bashkëpunimin e Fajt me S4MM? (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi mes Fajt dhe S4MM.

Kënga quhet “Showtime” dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Muzika u punua nga Don Gima dhe S4MM ndërkaq në tekst, intervenuan të dy reperët./Prive.al

Artikuj të ngjashëm