Me kë s’do bashkëpunonte kurrë Kanita? (VIDEO)

By

Pyetjeve më provokative të emisionit Prive, këtë të shtunë iu përgjigj Kanita.

Këngëtarja zbuloi disa gjëra për veten përmes kësaj rubrike madje a ka qenë e lidhur ndonjëherë edhe pse është pak e re në moshë.

Ndër të tjerash, ajo tregoi cila është mania e saj më e madhe dhe sikleti poashtu.

Me kë s’do bashkëpunonte kurrë e me kë po, të gjitha këto i kuptoni përmes videos së mëposhtmë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm