Nora Istrefi flet për biznesin e ri (FOTO)

By

Para pak ditësh, Nora Istrefi bëri të ditur përmes rrjeteve sociale se ka hapur një biznes të ri.

Këngëtarja e famshme shqiptare ka hapur një studio për fotografi që quhet “Serene Photography Studio”.

Ajo sot ndau disa imazhe të realizuara në këtë studio poshtë të cilave shkroi: “Duke mare per baze qe kam perfunduar fakultetin e dizajnit te modes ,gjithemone me mu ka flejt deshira per te bere edhe dicka ma shume se muzika !
Po e nisi kete vit te ri me nje bisnes te vogel qe lidhet ngushte me fushat e mia te jetes ,perkatesisht me fotografine!

Nisur nga vetja dhe Renee, e di qe cdo nene do deshironte nje set fotografik gjate shtatzanise, te foshjnes se posalindur, me foshjen por edhe me komplet familjen !
Jam munduar dhe po mundohem te krijoj skena te bukura me ekipen time, momente te paharushme per me te dashurit tone.. Shpresoj do ju pelqej dhe do gjeni imagjinaten tuaj ne setet tona dhe projektet ne vazhdimesi”.

Suksese./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Artikuj të ngjashëm