Detajet e performancës së S4MM në festivalin “Mosaic”

By

Para pandemisë në Shkup u mbajt festivali i njohur atje “Mosaic”.

Ndryshe nga vitet e kaluara, këtë herë u ngjitën në skenë për të performuar për herë të parë Elita 5 dhe S4MM.

Rreth kësaj reperi nga Tetova foli të shtunën në Privé ku tregoi më shumë detaje, e ndërsa zbuloi informacione nga detajet e projekteve të reja./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm