Lansohet “Nobody” e Stresit dhe One T (VIDEO)

By

Projekti i përbashkët muzikor i Stresit dhe One T, tashmë është lansuar.

“Nobody” mban emrin kënga, që solli në bashkëpunim të dy artistët.

Më poshtë e keni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm