Aktorja dhe këngëtarja, SHTATZËNË!

By

Edona Reshitaj shtatzënë?! Kjo është plotësisht e vërtetë!

Aktorja e njëherit edhe këngëtarja Edona Reshitaj po pret fëmiun e parë.

Artistja siç mësojmë është në muajin e gjashtë të shtatzanisë. Prive.al ka kontaktuar me të e cila e ka konfirmuar lajmin, por nuk ka dashur të zbuloj më tepër sa i përket gjinisë e as ndonjë emër të mundshëm për beben.

Kujtojmë se aktorën së fundmi e kemi pa në “Stinë dashurie” derisa në muzikë ende nuk e ka publikuar projektin e saj të ri. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm