A DO TË RIKTHEHET RITA ORA NË ‘THE VOICE’?!

By

Paraqitja e Rita Ora në programin e talentëve ‘The Voice’ UK ngriti audiencën e këtij formati.

Por tashmë rrugëtimi i edicionit të parë për Orën mori fund e tashmë kanë filluar spekulimet për edicionin e ardhshëm.

Praninë e tij në sezonin e pestë e ka konfirmuar Ricky Wilson, e ndërsa shumë shpejt pritet që Tom Jones dhe Will.I.Am ta pranojnë ofertën e ‘The Voice’.

Propozimi i është bërë edhe këngëtares Rita Ora. Mirëpo zërat thonë që këtë herë shqiptarja do ta refuzojë karrigen e jurisë, për faktin se për të parën herë në ‘The Voice’ mentorja Rita ishte e vetmja pa një kandidat në finale që e dëshpëroi shumë atë.

Kjo për faktin se këtë  vit finalistat i zgjodhi publiku duke ndryshuar formulën që çdo trajner të ketë konkurent në natën e fundit.

Portali britanik Metro ka hapur një sondazh, nëse do iu mungojë Rita nëse e braktis ‘The Voice’.

rita
Sondazhi i portalit Metro për Rita Ora

 

Deri më tani 81% janë shprehur që ‘Po, do i mungoj’ e pjesa tjetër prej 19% janë përgjigjur që ‘Nuk do i mungoj’.

Mungesën do e ndiejnë edhe Tom Jones e Ricky Wilson të cilët kanë shprehur dëshirën të punojnë akoma me Rita Orën./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm