‘Duckface’ nga Gjira dhe i dashuri!

By

Dikur jeta e këngëtares Gjira Kajtazi mbahej jashtë fokusit të kamerës e ndërsa sot duket që artistja ka gjetur lumturinë dhe e ndan atë me të gjithë.

Tashmë kemi mësuar të gjithë për të dashurin e Gjirës falë fotografive që publikon.

Në imazhin e fundit që çifti kanë bërë bashkë shihet mimika e njohur ‘duckface’.

Pas kësaj pauze në treg Gjira kthehet shumë shpejt me projektin e ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm