Dizajneri i Dolce & Gabbana, sapo e quajti Selena Gomezin “të shëmtuar” dhe revoltoi fansat

By

Italiani i afmshëm, dizajneri Stefano Gabbana, e ka lakuar për të keq emrin e aktores e këngëtares Selena Gomez.

Designer Stefano Gabbana Calls Selena Gomez 'Ugly' on Social Media

Pasi faqja e Instagramit The Catwalk Italia ka publikuar pesë imazhe të Selena Gomez në një kolazh, ku ajo shfaqet e veshur me 5-së fustane të kuq por të ndryshëm, dizajneri 55 vjeçar i markës së njohur Dolce & Gabbana, ka komentuar në fotografi duke shkruar ” è proprio brutta,” që në shqip përkthehet: “Ajo është shumë e shëmtuar”.

Fansat e Gomez shpejtë kanë reaguar duke i dalë në mbrojtje këngëtares 25 vjecare e duke e ofenduar Stefanon. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm