Brenda festës magjike të ditëlindjes së djalit të Vesa Lumës!

By

Një ditë më herët festoi ditëlindjen e parë të djalit të saj të vetëm.

Këngëtarja Vesa Luma kishte rezervuar fjalët më të bukura për ta uruar të birin në rrjetet sociale, duke shprehur lumturinë e madhe që ka, pasi është bërë nënë.

Dhe sigurisht, ditëlindja e parë e Lianit nuk do shpëtonte pa një festë të bukur.

Me një ambient të rregulluar me shije dhe me praninë e Lianit të ëmbël, Vesa Luma ka festuar për ditëlindjen e tij.

Fotografitë më poshtë e dëshmojnë një gjë të tillë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm