Takimi ballë për ballë i Stresit me Sajmir Tahirin, çfarë ndodhi? (VIDEO)

By

Reperi i cili së fundmi ishte në ballinat e shtypit rozë për shkak të arrestimit të tij , mbrëmë pati një takim jo fort të zakonshëm.

Stresi u takua ballë për ballë me ish-Ministrin, Sajmir Tahiri, në korridoret e tvklan, ku të ftuar ishin të dy, por ndaras – në Zonë e Lirë.

Edhe pse në videon e postuar nga reperi nuk shihej ndonjë afërsi, Sajmiri e përshëndeti me: “Si je, si kalove, mirë je?”.

Më pas Stresi shkroi: “Kur të flet para ish Ministri, sa i sjellshëm”.

Kjo video u komentua shumë nga ndjekësit e tij dhe mori më shumë se 80 mijë shikime në Instagram.

Artikuj të ngjashëm