5 menyra si ti veshni xhinset më në trend të sezonës

By

Një palë xhinse me ngjyrë blu të zbehur marrin të gjitha lavdinë, por një veshje me xhinse të zeza është po aq e bukur- dhe e lehtë për tu kombinuar. Merrni çdo veshje që do të vishni me xhinsin tuaj të cilësisë së mirë dhe thjesht ndërroni me xhinset e zeza.

 

Xhinse të zeza duken po aq të lëmuara me një xhaketë lëkure klasike, siç bëjnë me tendencat më të larta të momentit, si kravatë, çizme kauboj dhe neoni.

 

Këtë vjeshtë është koha të mendoni përtej bluzës së thjeshtë të bardhë dhe të imagjinoni të gjitha mënyrat se si mund të vishni këtë stil xhins të nënvlerësuar. Konsideroni këto pesë veshje perfekte sa për fillim.

Black jeans are the great for toning down louder statement pieces like tiedye anything. Wear them with a fully printed...Play with proportion by pairing slimfit black jeans with an oversized puffer jacket. If you want to elevate the look add...

The beauty of fall layering is that you get to mix and match different fabrics and textureslike black denim wool...Blue jeans a white Tshirt and sneakers are basic fashion math. If you want to switch up the formula for fall swap the...

Burimi: Glamour.com

 

 

Artikuj të ngjashëm