Cila këngëtare po i jep 20 mijë euro për klipin e ri?

By

Së shpejti do të vijë një bashkëpunim mes dy femrash shumë të përfolura në trojet shqiptare.

Bëhet fjalë për Fjolla Morinën dhe Ingrit Gjonin e cila vetëm para pak ditësh publikoi këngën e re.

Të dy artistët janë bërë bashkë për një këngë që ka tekst dashurie por me fjalë eksplicite.

Sa saktësisht po kushton klipi dhe detaje të tjera, i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm