Nis numërimi prapa: Kur do martohet Hana Shehu?!

By

Një prej prezantueseve të njohura të ekranit kosovar dikur po i jep fund beqarisë!

Ashtu siç kishte paralajmëruar Prive.al disa muaj më parë, Hana Shehu po martohet me Shkumbin Nokën në Prishtinë.

Së fundmi, Hana ka festuar edhe natën e beqarisë dhe numërimi prapa për dasmën e madhe ka nisur.

The best Bachelorette surprise ever ?????

A post shared by Hana Sehu (@hanasehu) on

Nga burime pranë çiftit, mësohet se kurorëzimi i dashurisë do të ndodhë me 11.11.2017 në një prej hoteleve më luksoze të Prishtinës.

Të pranishmit do jenë në numër goxha të madh. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm