Pse Adelina Tahiri u përlot në Prive? (VIDEO)

By

Adelina Tahiri ka rrëfyer shumëçka rreth jetës së saj privatë në një intervistë ekskluzive për Prive.

Përveç kësaj, këngëtarja foli edhe për muzikën dhe tregoi se nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga ajo.

Por pse Adelina u përlot gjatë intervistës?

Këtë dhe shumë gjëra të tjera rreth saj i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm